Belki rustykalne – standard

Istnieje wiele sposobów na odświeżenie wnętrza i nadanie mu nieco innego stylu. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań architektonicznych jest belka drewniana. Czasami problemem z ich zamontowaniem jest koszt. Belki rustykalne – standard to doskonały wybór, aby odmienić wnętrze, a koszty remontu utrzymać na niskim poziomie. Radykalnie odmienią wygląd pokoju, łazienki, kuchni i innych pomieszczeń. Są łatwe w montażu (w naszej ofercie posiadamy również belki na wymiar). Ich produkcja nie wpływa na degradację środowiska naturalnego i wycinanie lasów. Dzięki ich szybkiemu zamontowaniu w krótkim czasie można cieszyć się pięknym, przytulnym i odmienionym wnętrzem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Belki rustykalne – zalety

Dlaczego wybrać belki od Deko-Styl? Możesz rozważać to pytanie, jeśli zastanawiasz się nad montażem belek stropowych w swoim domu. Istnieje wiele zalet ich stosowania w przeciwieństwie do prawdziwego drewna, m.in. są trwałe, lekkie oraz łatwe w montażu. Wysoce oporne na warunki atmosferyczne, mogą być zabarwione tak, aby pasowały do każdego, naturalnego odcienia. Nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wyglądają wspaniale w pomieszczeniach mieszkalnych, nadając niepowtarzalnego charakteru. Niezależnie od tego, gdzie są umieszczone, stwarzają poczucie domowego ciepła i przytulności. Belki wyglądają bardzo podobnie, jak prawdziwe drewno. Dzięki temu możesz mieć efekt naturalnego surowca w domu, a przy tym nie martwić się o zgniliznę belki, zmianę kształtu, blaknięcie, pęknięcie itp. Przez lata belki rustykalne będą wyglądać niemal identycznie, jak w dniu ich zakupu, przy wykonywaniu niewielkiej konserwacji.

Prosty montaż

Dodatkowa oszczędność w przypadku belek od Deko-Styl zawiera się w montażu. Wiele osób woli samodzielnie wykonywać część prac domowych, aby zmniejszyć koszty remontu. Ogromną zaletą tych belek jest to, że są one lekkie i nie potrzeba żadnych specjalistów, aby je położyć. Montaż jest bardzo prosty, często wykonywany samodzielne przez klienta. Belki od Deko-Styl są znacznie lżejsze niż naturalne. W głównej mierze służą do celów dekoracyjnych. Przy wyborze miejsca ich ustawienia, należy sprawdzić, gdzie przebiega oświetlenie i wentylacja w pomieszczeniu. Na każdym suficie znajdą się przeszkody, które będzie należało uwzględnić podczas planowania montowania belek. Należy również wziąć pod uwagę wysokość sufitu – niskie wymagają mniejszych belek. Jeśli masz w domu podstawowe narzędzia do majsterkowania, cały proces montażu od początku do końca powinien trwać zaledwie kilka godzin. Kiedy skończysz, zobaczysz pięknie odmienione wnętrze. Nie wahaj się zatem i wybierz belki rustykalne renomowanego, sprawdzonego producenta, aby mieć pewność trwałego, solidnego produktu.