Belki rustykalne na wymiar

Rustykalne wnętrza wywołują uczucie szczęścia i ciepła. Meble utrzymane w tym stylu odbierane są również jako zgodne z naturą, ekologiczne, ponieważ wykonane z naturalnych materiałów. Jeśli chcesz nadać swojej przestrzeni takiego charakteru, możesz wykorzystać rustykalne belki na wymiar. Nie są kosztowne w porównaniu z belkami wykonanymi z naturalnego drewna. Radykalnie odmienią wygląd pokoju, łazienki, kuchni czy innych pomieszczeń. Są łatwe w montażu – tym bardziej że można zamówić konkretny wymiar, dopasowując idealnie do pomieszczenia. Produkcja belek nie wpływa również na degradację środowiska naturalnego. Jest to nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie. Dzięki ich szybkiemu zamontowaniu w krótkim czasie można cieszyć się pięknym wnętrzem – przytulnym i odmienionym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Belki rustykalne na wymiar – zalety

Najprostsze i najtańsze rozwiązanie to wykorzystanie rustykalnych belek na wymiar od Deko-Styl. Mogą stanowić otoczenie dla kominka i oprawę lustra lub obrazów. Do wyboru są różne kolory i faktury: dąb, sosna, mahoń lub czyste, wybielone drewno do malowania. Dzięki temu, że belki można malować, możesz dobrać ich barwę do mebli, wystroju całego wnętrza. Zaletą jest również ich trwałość. Odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne. Nadają się do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń, prezentując się niesamowicie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują, stwarzają poczucie domowego ciepła. Stanowią imitację naturalnego drewna, przez co można uzyskać efekt tego surowca w domu, lecz nie martwić się o zgniliznę, zmianę kształtu, blaknięcie, pęknięcie itp.

Belki rustykalne na wymiar – montaż

Wiele osób woli samodzielnie wykonywać część prac domowych. W ten sposób zmniejszają koszty remontu. Wielką zaletą tych belek jest to, że są one lekkie i nie potrzeba specjalnej ekipy, aby je zamontować. Wybierając ustawienie belek, należy zweryfikować, gdzie przebiega oświetlenie i wentylacja w pomieszczeniu, a dodatkowo uwzględnić wysokość sufitu. Jeśli masz w domu podstawowe narzędzia do majsterkowania, cały proces montażu zajmie zaledwie kilka godzin. Jest prosty, a skutkujący niesamowitym efektem odmiany wnętrza. Jeśli w danym pomieszczeniu pojawiły się pewne niedoskonałości, dzięki belkom rustykalnym na wymiar można skutecznie zamaskować stare sufity, legary czy wystające elementy na suficie nieco odbierające całości uroku W łatwy sposób pozbędziesz się problemu!